نحوه سفارش درب های اتوماتیک شیشه ای توسط مشتریان

پرسنل واحد اداری نوین درب هوشمند

برای سفارش درب های مورد نظر مراحل مورد نیاز به صورت زیر می باشد.درب های اتوماتیک شیشه ای به دو طریق توسط مصرف کنندگان و همکاران سفارش داده می شود .

نحوه سفارش توسط مصرف کنندگان:

ابتدا با برقراری تماس با شماره های 08634134500(16 خط)و یا مراجعه حضوری و ارتباط با واحد فروش به مصرف کننده، طی مذاکرات و راهنمایی همکاران دراین واحد و با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت سفارش مشتریان در شبکه crm  شرکت ثبت و روند تولید محصول شروع می گردد. ابتدا کارشناس  نصب در محل مورد نظر اندازه گیری دقیق را جهت تولید درب های اتوماتیک شیشه ای انجام می دهد.سپس فرم اندازه گیری کارشناس در crm ارسال و توسط همکاران در واحد فروش ، فاکتور اصلی با توجه به اندازه مشخص ارائه می گردد.

سپس با ارسال به واحد مهندسی برگه تولید محصول با استفاده از پیشرفته ترین نرم افزار های مربوط به درب های اتوماتیک  آماده می گردد . با ارجاع به واحد تولید مدیر تولید بررسی های لازم را انجام می دهد و سپس دستوربه  تولید محصول مورد نظر را می دهد، پس ار تولید به واحد کنترل کیفیت ارجاع و تست می گردد و در آخر به بهترین شیوه بسته بندی و آماده ارسال می باشد.

سپس با تسویه کامل محصول ، بار ارسال و توسط کارشناس نصب ، نصب می گردد .لازم به ذکر است مشتریان گرامی پس ازنصب موظف به پر کردن فرم نصب می باشند و با ارسال از طریق crm به مدیریت بررسیهای لازم انجام می گردد هدف شرکت رضایت مشتریان است . باید خاطرنشان کرد کلیه محصولات درب های اتوماتیک شیشه ای شرکت دارای 2 سال گارانتی بی قید و شرط قطعات و 15 سال خدمات پس از فروش می باشند .

مقالات

درب اتوماتیکدرب اتوماتیک شیشه ایدرب شیشه ایدرب های اتوماتیکدرب های شیشه ای

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!