مزایا درب اتوماتیک شیشه ای

آیا شما هنگام خرید ، محیط اطراف مرکز خرید را هم در نظر می گیرید ؟

تصور کنید در سوپر مارکت خرید کردید و دست های شما پر از کیسه های خرید است، هنگام خروج اگر درب اتوماتیک شیشه ای در مقابل شما نباشد . مجبور هستید به سختی درب را باز کنید و شاید در همین حین کیسه های شما از دستتان رها شوند.

در ضمن اگر شما بخواهید خرید کنید کدام یک را انتخاب می کنید مرکزخرید مجلل و زیبا که شرایط خرید را برای مشتریان آسان می کند و یا به سختی خریدتان را انجام می دهید ؟ پس باید مزایا درب اتوماتیک شیشه ای را به مشتریان عزیز توضیح دهیم

از مزایا درب اتوماتیک شیشه ای می توان به

✔ تردد آسان به گونه ای که با کمک سنسور ها درب، به راحتی باز و بسته می شود. روی اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک 2 عدد سنسور وجود دارد یکی در قسمت داخل و یکی در قسمت خارجی درب نصب می شود . ساختار سنسور ها به 2 گونه است ساده و مجهز به مادون قرمز در این حالت هر شخص و یا شی که بین درب باشد، سنسور مادون رمز تشخیص می دهد و درب بسته نمی شود. در چند سال گدشته از 2 عدد سنسور ساده و یک عدد چشمی لای درب استفاده می شد که باتوجه به اختلالاتی که ایجاد می کرد در حال حاضر منسوخ شده است .

✔ یکی از عواملی که خصوصا در بیمارستان ها با آن مواجه هستند، محیط آلوده و پر از ویروس  بیمارستان است که درب اتوماتیک شیشه ای این مشکل را حل کرده و بدون دخالت دست عبور و مرور به راحتی انجام پدیر است.

✔در بخش های خاصی مانند CCU , ICU و اتاق عمل در بیمارستان و یا اتاق مخصوص در ارگان ها نیاز به دربی است که فقط افراد خاص و یا پرسنل  بتوانند تردد کنند . یکی از مزایا درب اتوماتیک شیشه ای این است که قابلیت نصب بر روی هر دستگاه کارت خوان ،کد و رمز ، تشخیص چهره  و آیفون و… را دارد که این خود یک ویژگی منحصر به فرد است .

✔ درب اتوماتیک شیشه ای معمولا در ورودی ساختمان نصب می گردد با توجه به پیشرفت هایی که در این زمینه صورت گرفته این درب قابلیت نصب برروی دستگاه پرده هوا  را دارد . از ویژگی های این دستگاه جلوگیری از ورود گرد و غبار ، جلوگیری از ورود حشرات و حفظ دمای محیط و جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد.علاوه بر این قابلیت نصب بروی دستگاه  BMS  را نیز دارد . این دستگاه یک سیستم کنترل مبتنی بر رایانه است که در ساختمان نصب می گردد و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی ساختمان را کنترل می کند.

✔ با توجه به اینکه درب تنها هنگام تردد باز و بسته می شود این امر تاثیر به سزایی درجلوگیری از اتلاف انرژی خواهد داشت.در فصل های زمستان و تابستان که از وسایل گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود اگر درب به طور کامل باز باشد مصرف انرژی چند برابر خواهد شد ودر نتیجه هزینه اضافی را در بر خواهد داشت .

✔ زیبایی و خاص بودن درب خصوصا دربهای گردان می تواند درمعماری و جلوه ساختمان کمک به سزایی کند. شاید با بررسی اجمالی به این نتیجه برسید که نصب درب با روکش استیل طلایی و یا انواع رنگهای آنادایز می تواند زیبایی ساختمان را دو چندان کند.

✔ درب اتوماتیک شیشه ای می تواند به تنهایی امنیت ساختمان را بالا ببرد ، به گونه ای که با نصب قفل برقی بر روی آن دیگر نیاز به حتی کرکره برقی هم نیست  بنابراین یکی از شرایط اصلی برای بیشتر بانک ها واماکن امنیتی داشتن درب اتوماتیک شیشه ای است .

✔ تفاوت میان درب شیشه ای فریم دار با درب سکوریت ساده علاوه بر زیبایی کاهش آسیب در شیشه است چرا که تنها قسمتی از شیشه سکوریت که در مقابل ضربه مقاوم نیست ، اطراف آن است که این امر با فریم کردن شیشه به راحتی  حل می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای دارای انواع مختلفی است که با توجه به شرایط مورد نظر از هرکدام از آن ها استفاده می شود

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ یاکشویی 

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای کرو یا منحنی

درب اتوماتیک شیشه ای گردان یا ریوالوینگ 

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی یا زاویه دار

درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ یا اتوبوسی 

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی یا سویینگ 

درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی 

 

دسته بندی نشده

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!