درب های اتوماتیک بیمارستانی

درب های اتوماتیک بیمارستانی بنا بر مکان استفاده باید به گونه ای طراحی شود که علاوه بر حفظ حریم خصوصی بیمار کارکرد و عملکرد دقیق و منظم و با سرعت تعریف شده مناسب ارائه دهد. لذا نباید در امر جابه جایی نقل و انتقال بیماران و تجهیزات خللی ایجاد نماید. طراحی این درب ها باید به گونه ای انجام شود که کلیه نیاز هایی مانند بی صدا بودن ایزوله بودن و ضدباکتریال و ضد اشعه بودن در مکان های مورد نظر را دارا باشد و همچنین کاربری آسان، توانایی تنظیم سرعت باز و بسته شدن را به خوبی برآورده نماید.
بیمارستان یک محیط عمومی می باشد لذا استفاده از درب های بیمارستانی جهت افزایش ایمنی و جلوگیری از تماس فـــیزیکی دســـــت بیمــــــــاران و مــــــراجعه کنندگان یک امر ضروری می باشد این نوع درب ها درمکــــــان هـــــای مختلفی مــــــانند بخش های آی سی یو ، سی سی یو، اتاق عمل و آزمایشگاه ها اهمیت ویژه ای پیدا می کند.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد درب های بیمارستانی درتردد و عملکرد صحیح آن می باشد که در مواقع خصوصا اضطراری و مهم حتما باید به خوبی عمل کند . درب های سربی یکی از انواع درب های اتوماتیک بیمارستانی است که  در بخش های ویژه مانند رادیولوژی کاربرد دارد جنس این نوع درب از سرب با خلوص 99 درصد است که مانع از عبور تشعشعات می شود.

 

دسته بندی نشده

درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانیدرب برقیدرب سربیمزایای درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید