رد کردن لینک ها

درباره ما

شرکت نوین درب هوشمند در سال 1383 با مدیریتی پویا ، کادری جوان با ساختار فنی مهندسی و اهدافی بلند مدت فعالیت خود را آغاز کرد و کیفیت بالا و رضایت مندی

مشتری را سرلوحه کار خود قرار داد . مدیریت این شرکت از همان ابتدا با دیدگاه تولید تجهیزات و محصولات مورد نیاز در بخش درب های اتوماتیک بخصوص درب های اتوماتیک شیشه ای ، با بکار گرفتن تجربیات شرکت های سطح اول دنیا و اجرای پروژه های مختلف با اتکا به دانش فنی کارشناسان و تکنسین های خود و کسب نتایج گرانبها در این زمینه ها اقدام به طراحی و تولید انواع درب های اتوماتیک شیشه ای ، راه بند های اتوماتیک و کرکره های اتوماتیک نموده اند .

 

 

خط مشی و ارزش های شرکت :

مشتری مداری و رعایت اصول اخلاق حرفه ای در بازار های کنونی رکن اصلی تجارت موفق می باشد . مدیران و اعضای این شرکت با مبنا قرار دادن این اصول در قالب کار گروهی و با ارائه کالاهای تولیدی با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب تاکنون توانسته اند به این اصول پایبند باشند .

کیفیت محصول وظیفه ماست ، خشنودی مشتری اعتبار ماست .

منشور اخلاقی :

با اتکا به خداوند و اتکا به منابع ارزشمند انسانی ، ترویج گر شایسته سالاری و رشد همه جانبه نیروهای انسانی در شرکت نوین درب هوشمند خواهیم بود .

کیفیت مطلوب ، تحویل به موقع سفارشات و حفظ منابع کارفرمایان را بهترین شیوه قدردانی از اعتماد مشتریان خود می دانیم و به دنبال جلب اعتماد و رضایت پایدار آنان هستیم . به حریم خصوصی همکاران احترام میگذاریم و از مسئولیت پذیری ، مشارکت جویی و همدلی آنان برای رشد شرکت نهایت استقبال را نشان می دهیم .

سفارشات کارفرمایان را با دقت و در حداقل زمان ممکن انجام می دهد . برای اعتماد سفارش دهندگان شرکت نهایت احترام قائلیم و تلاش می کنیم با عملکردی منطبق با تخصص ، تکنولوژی ، مشتری مداری موجبات خشنودی آنان را فراهم می نمائیم . به تصمیمات جمعی احترام می گذاریم . از ایده های جدید و اصلاح گرانه استقبال می کنیم و می کوشیم در نهایت آرامش و هوشیاری به کار و تولید اهتمام ورزیم . هر کدام از ما خود را مقید به ارتقای کیفیت ، تحویل به هنگام سفارشات و ارایه بهترین خدمات پشتیبانی و راهکار هایی برای حل مشکلات مشتریان داریم . موفقیت مستمر شرکت را حاصل هم افزایی ، اعمال مدیریت صحیح ، عملکرد عادلانه و منصفانه و صادقانه در محیطی شاداب و با طراوت می دانیم و در همه زمینه ها نوآوری را سرلوحه اندیشه خود قرار می دهیم نسبت به توسعه صنعت و ارتقای تولید در جامعه و کشور احساس مسئولیت می کنیم .

اهداف شرکت :

1 – امکان طراحی و ساخت اتوماسیون های جدید در زمینه درب های اتوماتیک شیشه ای بالا رونده – سکشنال پارکینگی و راه بند با تکنولوژی روز دنیا با توجه به شرایط اقلیمی و فرهنگی ایران

2 – ساده سازی سیستم به نحوی که نگهداری و نصب آن احتیاج به تخصص و آموزش های حرفه ای و پیچیده ای نداشته باشد .

3- ارائه شبکه فروش و خدمات پس از فروش آموزش دیده و مجرب در بلند مدت

 

شماره تلفن های دفتر : 7-32769093-086 (20 خط ویژه) / فکس : 32779004-086
+